ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Zihinsel ve fiziksel olarak tatmin olmadığınız bir seanstan ayrıldığınızda hayal kırıklığı yaratan bir masaj deneyimi yaşadığınızı biliyorsunuz. Rahatlamakta zorlansanız, terapistin masaj yaklaşımından memnun değildiniz, oda sıcaklığı beğeninize göre değil, müzik veya ışık, bir masaj seansı sırasında devreye girebilecek birçok iç ve dış faktör var.

Bir sonraki masajınızdan en iyi şekilde yararlanmak için, seansınızdan önce, seans sırasında ve sonrasında aşağıdaki dört ipucunu uygulayın, böylece deneyiminizi en üst düzeye çıkarabilir ve rahatlamış ve tazelenmiş hissedebilirsiniz.

Size En Uygun Masaj Terapistini Bulun

Kişilik ve masaj uygulama teknikleri açısından uyumlu ve rahat olduğunuz bir masaj terapisti bulmak, memnuniyetinizi artırabilir veya bozabilir. Masaj vakti terapistlerimize farklı basınç seviyeleri verilir. Stüdyomuzu ilk aradığınızda, ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi masaj terapisti ile yerleştirileceksiniz. 

Her masaj terapistinin kendine özgü bir yaklaşımı ve odaklandıkları belirli alanları olduğunu bilmek önemlidir. Bir terapistin yaklaşımının hedeflerinize ve beklentilerinize uyduğundan emin olmak için masajdan önce araştırma yapabilirsiniz veya sizi hedeflerinize uygun bir şekilde yerleştirebiliriz.

Özel ağrılarınızı veya sızılarınızı hem seansa başlamadan önce hem de seans sırasında terapistle iletmek, masaj sırasında ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamak için de önemlidir.

Masaj vakti terapisti masöz tuba “Eğer belirli problemleriniz veya ele alınmasını istediğiniz sorunlarınız varsa, bir terapistin özgeçmişini, sertifikalarını ve sürekli eğitimini kontrol etmek gerçekten iyi bir fikir” diyor. “Terapiste karşı dürüst ve açık sözlü olmak da, masajın amacı konusunda herkesin başından beri aynı sayfada olması için çok önemlidir.”

Masaj deneyiminizi kolaylaştıracak ipuçları
Masaj deneyiminizi kolaylaştıracak ipuçları

Erken Olun ve Hazırlıklı Olun

Bir masaj seansı için koşuşturmak ve geç kalmak, yalnızca alt düzey bir deneyime yol açacaktır, çünkü zihninize ve vücudunuza dinlendirici bir deneyime hazırlanmak ve durmak için zaman vermiyorsunuz. Masaj seansınızdan en iyi şekilde yararlanmak için Tuba stüdyoya randevudan en az 15 dakika önce evrak işlerini doldurmanızı, tuvaleti kullanmanızı ve gün boyunca karşılaştığınız stresi azaltmanızı önerir.

Masaya yatarken terapistin gelip masajı başlatmasını beklerken, zihninizi boşaltmak ve vücudunuzu sıcak, rahat masada erimeye hazırlamak için birkaç derin nefes almanız da yardımcı olabilir.

Tuba, “Müşteriler geride kaldığında, herkes kendini aceleye getirmiş ve stresli hisseder” diyor. Erken olmak, masaj yaptırdığınızda zamanında gelmektir. Hazır olmanızı ve hazır olmanızı sağlar, böylece deneyiminiz olmasını istediğiniz her şeydir. “

Düşüncelerinizi Kapıda Bırakın

Başarılı bir masaj deneyiminin önündeki en büyük engellerden biri, dışarıdaki streslerin, cihazların ve hayal kırıklıklarının sizinle birlikte masaj odasına girmesine izin vermektir. Hem masaj terapistleri hem de danışanlar, cep telefonları, hararetli bir tartışmanın anıları veya ev ve iş stresi gibi seansın sonucunu olumsuz etkileyebilecek dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmak için yoğun çaba sarf etmelidir.

Masöz Leyla, “Bir seanstayken, sizi strese sokan her şeyi düşünmemeye çalışın” diyor. “İyi ya da kötü, tavırlarınızı ve hayal kırıklıklarınızı kapıda bırakın, böylece daha rahatlatıcı bir deneyim yaşayabilirsiniz.”

Leyla, “Bir terapist olarak, tüm kişisel eşyalarımı da kapıda bırakmalıyım” diye devam ediyor. “İnsanlar birbirlerinin enerjileriyle besleniyor, bu yüzden dünyaya kızgın olarak gelemem. Bir seanstan önce zihnimi temizlemeye ve masaja hazırlanmaya yardımcı olmak için birkaç esneme ve nefes egzersizi yapıyorum. Müşterilerin bunu yapması da yardımcı olabilir. “

Rahatlatıcı Bir Masaj Sonrası Rutini Uygulayın

Masaj seansınız sırasında gevşemeye ve gevşemeye odaklanmak için günün en az bir saatini ayırdıktan sonra, yapmak isteyeceğiniz son şey, tüm hızıyla dünyaya koşmaktır. Bunun yerine, hem Tuba hem de leyla, masaj sonrası en iyi reçetenin, herhangi bir ağrıyı gidermek ve kaslarınızı gevşek tutmak için Epsom tuzu ile sıcak bir banyo yapabileceğiniz rahatlatıcı bir ortama gitmek olduğu konusunda hemfikir.

Tuba, “Bir masaj planlamak için en iyi gün, daha sonra rahatlayabileceğiniz zamandır” diyor. “Bir masaj yaptırırsanız ve günün geri kalanını koşuşturarak veya yorucu egzersiz yaparak geçirirseniz, masajın tüm faydalarından yararlanamayacaksınız. Bir masaj sırasında bir şeyleri düzeltmek için çok çalışıyoruz. Yani günün geri kalanında çok fazla şey yaparak hepsini geri almak istemezsiniz. “

Masaj yaptırmak zihninizi ve vücudunuzu rahatlatmak için harikadır, ancak seans bittikten çok sonra masajın faydalarından yararlanmak, gerçekten tam sağlık ve zindelik sağlamaya başlayabileceğiniz zamandır. Bir dahaki sefere bir masaj planladığınızda, seansınız öncesinde, sırasında ve sonrasında bu basit ama etkili ipuçlarını takip ederek deneyiminizi en üst düzeye çıkarın.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir