ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

İstanbul’da profesyonel masözleri keşfedin web sitemizde eğitimli ve sertifikalı terapistlerin profillerini bulabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Masöz eski ve yeni tekniklerle uygulanarak yaşam kalitesini yükselten masajlar konusunda etkili bir adrestir. Son birkaç yıl içinde masajın faydaları ve avantajları kanıtlamaya başlamış ve insanlar masaja daha bilinçli bir yaklaşım sergilemeye başlamıştır. Hamile anne adaylarına da masaj yapılması tavsiye edilmektedir. Bedenin kasılması ve bedene ağrı veren ağırlık gibi hususlardan kurtulma ve etkilerini azaltma konusunda da masaj yapılmalıdır.

İstanbul Masöz Profilleri

İstanbul masöz profillerini web sitemizin “masöz ilanları” sayfasında paylaşmaktayız detaylı olarak hazırlanan sayfalarda aradığınız masaj için gerekli olanlar eklenmiştir. ile hamile anne adayları daha sağlıklı bir hamilelik geçirme sürecini düzenli masaj yaptırarak başlatmış olacaktır. Hamilelik dönemlerinde kan akışının hızlanmasına ve toksinler hızlı bir şekilde vücutta atılarak sağlıklı bir hamilelik oluşmasına yardımcı olmaktadır. Çok küçük yaştaki bebeklerde ise doktor kontrolünde ve izninde bir masaj  uygulama süreci başlamaktadır.

Masözlerden masaj hizmeti almak isteyenler tarafından araştırılan bir masaj türü de Prenetal masaj olarak tanımlanır. Bu masaj türü genel olarak hamilelik dönemlerinde yapılmaktadır. Doğum öncesinde düzenli olarak bu masajı yaptırmak uykusuzluk, sırt ve eklem ağrısı, bel ağrısı gibi sorunların etkilerinin azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Hamilelik dönemlerinde sıklıkla oluşan el ve ayak bilek şişkinlik sorunlarının belirtilerinin azalmasına da etkili olmaktadır.

Sertifikalı masözler Prenetal masaj uygulama konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Hamilelik döneminde masaj konusunda dikkatli olunması gerekmektedir. Bu masaj türü karpal tünel ağrısına azalma oluşmasını sağlar ve sıklıkla oluşan baş ağrısı sorunlarını da ortadan kaldırır. Anne adaylarının daha rahat bir hamilelik dönemi geçirmesi konusunda da yardımcı olmaktadır. Doğum sırasında yapılan masajların etkileri ile birlikte daha  rahat bir doğum oluşacaktır. Anne karnındaki bebeklere zararı bulunmamaktadır.

Profesyonel Masöz Terapistler

Masöz terapistler ile istenilen her masaj türü insan bedeni üzerinde uygulanmaktadır. Masaj yapma işleminden önce kişi tercihlerine de saygı gösterilmektedir. Kişi istediği bir masajı yaptırabilir ya da değiştirebilir. Masajlar tıbbın yardımcı bir parçası olarak tanımlanmaktadır ve bütünleyici ögeler de içermektedir. Yapılan çalışmaların bulduğu ortak sonuçlar arasında masajın düzenli olarak uygulanması ile stres, kronik hastalıkları, kalp krizi riskini, ağrıları ve kas tutulmalarını engellediği kanıtlanmıştır.

Profesyonel masöz alanında en iyi hizmeti sunarak masaj türlerinin insan bedeninde fayda sağlamasını amaçlamaktadır. Masajın faydaları arasında kaygı, sindirim sistemi hastalıkları, dolaşım sistemi hastalıkları, stres, depresyon, fibromiyalji, yumuşak doku yaralanmaları ve spor yaralanmaları gibi sorunlar karşısında etkili olduğu görülmüştür. Bu tür hastalıkların etki alanlarını azaltarak kişiye zarar vermesi engellenir.

Masaj terapistleri zaman içinde değişmeye başlamıştır. Strese bağlı olarak oluşan uykusuzluk sorunlarının azaltılması konusunda da masaj yaptırılmaktadır. Masajın kişi bedenine ve zihnime uzun vadede verdiği olumlu etki oranı oldukça fazladır. Miyofasiyal ağrı sendromlarının masaj sırasında etki alanları zayıflatılarak kişiye ağrı vermesi engellemektedir.

Bağımsız Çalışan Masöz Uzmanlar

Masaj terapistleri belirli eğitim süreçleri sonunda uzman olarak mesleğini icra eden kişilerden oluşmaktadır. Masaj yapmak birçok insana bakım, temizlik, canlılık, enerji ve rahatlık hissini vermektedir. Masaj sonrasında birçok kişinin yalama ve sisteme daha olumlu yaklaştığı da görülmüştür. Masaj bir alternatif uygulama aracı olarak kullanılmaktadır ve tedavi edici özelliğe sahip olmaktadır. Herhangi bir ilaç kullanımı masaj sırasında alınmaz ve alınması yasal değildir.

Masöz nasıl bulunur sorusu yaygın sorular arasında bulunmaktadır. İnsanların zaman içinde masaj yaptırma kararı vermesi en iyi adreslerden hizmet alma isteklerini ortaya çıkarmıştır. Yoğun talep ve istek karşısında istenilen adreste masaj yaptırılmaktadır. Masajın dönemsel olarak yaptırılması değil belirli aralıklarla yapılması bedene sağlık açısından daha faydalı olacaktır.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir