ÖNE ÇIKAN BAZI MASÖZ TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

İstanbul masaj salonları günümüzde masaj terapilerinin de artması ile birlikte farklı hizmetler vermeye devam ediyor. Bilindiği üzere günümüzde çok farklı masaj hizmetleri çünkü çok eskiden 5 farklı şekilde belirli masajlar sunulurken günümüzde yüzlerce farklı masaj sistemi sunulabiliyor.

Her bir masaj sisteminde farklı yağların kullanımı ve farklı sistemler göz önünde bulunduruluyor. Bunların hepsini değerlendiren kişiler daha ara hem de huzurlu hareket edebiliyorlar. Sonuç itibarıyla masajın ne kadar faydalı olduğunu net bir şekilde ortaya çıkmış.

Buna gerek çalışmalarla desteklenen ruh gerekse bilimsel araştırmalar konusunda sonuçları nedeniyle masaj pek çok kişi tarafından tercih edilen bir sistem haline gelmiş. Profesyonel masaj terapisi ile memnun edici sonuçlar alabilirsiniz. Masaj hizmeti uzman terapistler tarafından profesyonel bir şeklinde sunulmaktadır.

Tanıtımı yapılan masaj terapistleri bağımsız hizmet eğitim görmüş sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Ve sürekli olarak belirli denetimlere tabi tutularak hizmet kalitesini her zaman en iyi şekilde sunmaları sağlanır.

Hizmet sonrasında ise sizi memnun edici sonuçlar ortaya çıkması amacıyla uzman ekibimiz hizmet vermektedir. Masaj ile yorgunluk ve stresten uzaklaşmak isteyen kişiler aldıkları hizmet ile yeniden doğmuş gibi hissettiklerini belirtmektedir.

İstanbul Masaj Salonu Nerede?

Sorunun cevabı elbette bu konuda İstanbul masaj salonu aramalarında dikkatli şekilde hareket etmekte fayda var. Bu kadar teknik ve bilimsel gerçeklik ışığında sizlere hizmet verilen özel terapilerde belirli eğitimlerde şart haline gelmiş. Bu hizmetlerinin sunumu sırasında maalesef ki ülkemizde hala eğitim almasa da sunum yapanlar mevcut.

Halbuki bu saglıksal anlamda insanları ciddi anlamda problemlerle karşı karşıya bırakabilecek bir durum haline geldi. Bu yüzdendir ki işlemlerin yapılmaması ve bu işlemleri yapanların kesinlikle sertifikalı olması gerekiyor. Sizler de bir masaj hizmetinden yararlanacağınız zaman bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Sunulan bu hizmetler kapsamında her adımda kaliteden ödün verilmemekte. Masaj ekiplerimiz tarafından profesyonel bir şekilde uygulanmakta. Titiz bir biçimde uygulanmakta olan terapiler sayesinde sizlere olumlu pek çok katkısı olacaktır.

Masaj yöntemleri her kişiye özel olarak oluşturulmaktadır. Kişisel odalarımız ile sadece siz ve masözün olduğu odalarda masaj işlemleri gerçekleştirilir. Randevu saatinizde gelememe durumunda ise randevunuzu başka bir güne ya da saate erteleme imkanınız bulunmaktadır. Her durum sizler için özel olarak planlanır ve ayarlamaları yapılır.

istanbul masaj salonları

İstanbul Masaj Salonu Fiyatları

İstanbul masaj salonu fiyatları son zamanlarda oldukça merak ediliyor. Önemli sebeplerden biri masaj kültürünün günümüzde oldukça yaygın olmaya başlamasıdır. Bir çok spa merkezi ve masaj salonu reklamları internette karşımıza çıkıp duruyor ama hizmet edilen masaj terapisi hakkında fiyat bilgisi vermiyorlar.

2022 yılında masaj hizmetlerinin fiyatları bir çok etkene bağlı olarak değişmektedir. En önemli etkenlerin başında bulunduğunuz ilçe, verilen hizmet süresi ve uygulanan masaj çeşitleri geliyor. Biz deneyimlerimizden ve sektördeki araştırmalarımızdan yola çıkarak size ortalama fiyatları belirteceğiz. 45 dakikalık klasik bir masajın fiyatı 200 TL civarıyken 60 dakikalık klasik masaj fiyatı ise 250 – 300 TL arasında değişmektedir.

Az önce belirttiğimiz gibi bulunduğunuz bölge, masaj süresi, mekanın kalitesi ve extra olarak ıslak kullanım alanları hamam, sauna gibi özellikleri kullanmak istememizle masaj fiyatları değişkenlik gösterecektir.

Masaj Terapisi Hakkında En Çok Merak Edilenler

Hepimiz masaj terapisine aşır neşir değiliz fakat bir çok kez sağlık üzerindeki faydalarını ve vücudumuzda ve zihnimizdeki rahatlamayı duymuşuzdur. Bir arkadaşımızdan bir tavsiye üzerine hemen bir masaj hizmeti almak isteyebilirsiniz. Daha önceden masaj konusunda bir deneyiminiz yoksa ve öğrenmek için meraklı olduğumuz sorulara cevap aramalıyız.

Hangi sorular merak ediliyor:

Masaj nasıl yapılır?

Masaj sertifikalı terapistler tarafından belirli teknikler kullanılarak yapılır. Çeşitli yağlardan faydalanarak yapılan uygulamalarda terapist ellerini kullanarak gerçekleştirecektir.

Masaj yağları nerede satılır?

Standart olan masaj yağlarını kozmetik ürün satışı yapan mağazalardan bulabilirsiniz. Özel olarak hazırlanmış aroma terapi masaj yağlarını ise online mağazalardan satın alabilirsiniz.

Masaj nerede yaptırılır?

Spa merkezleri, masaj salonlarında masaj yaptırabilirsiniz ek olarak bağımsız olarak çalışan masaj terapistlere masaj yaptırabilirsiniz.

Masaj salonu nasıl bulurum?

Masaj sektöründe oldukça fazla masaj salonu bulunmaktadır size en iyi hizmet verebilecek salonları Google üzerinden kısa bir araştırma ile bulabilirsiniz.

İstanbul masaj salonları güvenlimi?

Bu soruya cevap vermek görecelidir güvenilir olduğu kadar “güvensiz” masaj salonları da mevcuttur herhangi bir araştırma yapacağınız zaman öncelikle mekanın ruhsatlı olmasına dikkat ediniz.

Sitenizden masaj hizmeti alabilir miyim?

Evet web sitemiz üzerinde masaj kültürü yüksek olan bir çok masaj terapistinin profillerini görebilirsiniz herhangi bir terapist ile iletişim kurarak hizmet alabilirsiniz

Masaj Terapisi Hakkında En Çok Merak Edilenler
Masaj Terapisi Hakkında En Çok Merak Edilenler

İstanbul Masaj hizmeti Nasıl Sunulur?

Her bir sistemin kendine uygun sunum şekli vardır. Örneğin spor mesajları mesajları belirli bölgelerde yapılmaktadır. Burada yapılan mesajların her birinin kendine göre farklı uygulamalardır.

Bu noktada ayakla yapılan masajlar olduğu gibi aynı zamanda dirsek kollar ve ellerin kullanıldığı çeşitli tekniklerle yapılan masaj çeşitleri de bulunmaktadır. Sabah mesajları aromaterapi mesajları gibi mesajlarda önemli olan şeylerden biri de kullanılan yağdır.

Bu yağları doğru bir şekilde kullanmak kendinize uygun olanı seçmek önemlidir. Ayrıca insanın hangi konuda geri dönüş almak istiyorsa ona göre diye yağ seçimi yapılması da önem arz etmektedir.

İstanbul masaj aramalarında bu yüzden bütün bunlara hakim kişilerin aranması ve tercih edilmesi gerekir. Masaj yaptırmak insanı ruhen ve bedenen ciddi bir sağlık fırsatı sağlamaktadır. Günümüzde bu fırsatları bilenler sıklıkla masaj yaptırmaktadır. Sporcular sportif ortamda daha zinde olmak için masaj yaptırırlar.

İnsanlar yaşadıkları olumsuz olaylardan kurtulmak ve işlerini daha iyi konsantre olabilmek için masaja ihtiyaç duyarlar. Bununla birlikte iş duyması siyaset dünyası elbette ki masaj yaptıran kişiler de bulunmaktadır. Sonuç itibariyle masaj sizi sadece fiziken değil aynı zamanda ruhen rahatlattığı için daha başarılı karar verme şansına sahip olursunuz.

İstanbul Masaj Salonları Tavsiye

Gerek Avrupa Yakası’nda gerekse Anadolu Yakası’nda bir çok ilan karşımıza çıkmaktadır. Bu ilanlar arasından değerlendirme yapacak olan kişi öncelikli olarak sertifikalara dikkat etmelidir. Sertifikalı şekilde hizmet veren kişiler ve kurumlar tam anlamıyla istediğiniz hizmeti sunabilirler.

Ancak sertifikasız amatör hizmet veren kişi ve kurumlardan aldığınız hizmet sizleri memnun etmeyecektir. Bu manada bizlere ulaşırsanız ekiplerimiz sizler için her türlü çözümü sunacaktır. Uzman masözlerimiz konusunda eğitimli ve gerekli sertifikalara haiz olarak hizmet vermektedir.

Bu bağlamda bizleri arayarak daha detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz. Bu konuda ekiplerimiz sizlere her konuda bilgi verebilirler. Bu konuda da gönlünüz rahat olarak ekiplerimizden istediğiniz desteği alabilirsiniz.

MASAJ SALONU YAZILAR