Bizlere iletilen bazı sıkça sorular soruları bu sayfadan soruların üstüne tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Masaj haricinde herhangi bir farklı hizmet arıyorsanız “yanlış” sitedesiniz masözlerimiz sadece profesyonel masaj hizmeti vermektedirler.

Evet sitemizde sadece masaj hizmetleri verilmektedir

Sizlerden gelen şikayet ve önerilere her zaman önem vermekteyiz “Şikayet” sayfamıza gitmek için buraya TIKLAYIN.

Evet masaj hizmetlerinde etik kurallar hizmet veren ve hizmet alanlar için büyük bir öneme sahiptir “buraya tıklayarak” etik kuralları inceleyebilirsiniz.

Evet sitemizde sadece İstanbul’da hizmet veren masaj terapistlerini bulabilirsiniz.

Masöz profilindeki bilgiler ilgili terapist tarafından sitemizin formatına göre sadece gereken açıklamalar eklenmiştir daha fazla bilgiyi profil sahibiyle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Masöz profil sayfalarını web sitemizin menüsünde bulunan “Masözler” sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz.

Muhtemelen yazılı uyarıları dikkate almayarak sıkça sorulan sorulardan sormuş olabilirsiniz.

Her masözün verdiği masaj hizmeti çeşitleri farklılık gösterir. Yer, hizmet süresi, masaj çeşitleri ve benzeri maddelere değişkenlik gösteren masaj ücretlerini masözlerin kendisine sormanız gerekiyor.

masajvakti8.com bir masaj salonu veya spa merkezi değildir. Sitemizde bulunan masaj terapistleri bireysel masaj hizmeti verir ve birbirinden bağımsız çalışırlar ilgili terapist iletişime geçerek bu tarz sorularınızın cevabını alabilirsiniz.

Masaj seansları ve masözler hakkında bilgi almak istiyorsanız bu soruları masözlerin kendisine sormanız gerekiyor. Her masözün kendi profil sayfasında kullandığı telefon numarası mevcut ilgilendiğiniz masaj terapisti masöz ile istediğiniz konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sitemizde ücretsiz olarak masöz profili açmak için menüde bulunan “iletişim” sayfasındaki formu eksiksiz doldurup başvuru yapabilirsiniz.

Sayfalarımızda tanıtımı yapılan terapistler tamamen bağımsız çalışan kişilerdir, bizim çalışanlarımız ve yahut ortaklarımız değildirler ve böyle bir durum mümkün olamaz.

 

Sitemizde profesyonel ve kendini masaj konusunda iyi yetiştirmiş bir çok masöz bulmanız mümkün fakat hizmet almak istediğiniz masöz bazı masaj uygulamalarını yapmıyor veya tercih etmiyor olabilir. Bu nedenle herhangi bir masöz ile iletişime geçerken yaptırmak istediğiniz masaj türü hakkında sorular sorun ve ne istediğinizi net bir şekilde ifade edin.

Masaj yaptırmak istiyorsunuz ama nasıl bir hizmet istediğiniz’den  henüz emin değilseniz sitemiz’de geniş çaplı anlatımlar ile
bir çok masaj türü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusun’da bir sonraki işiniz bunu uygulama yapacak masöz bulmak olacaktır.

Sitemiz İstanbul genelinde masaj hizmeti veren masaj terapistlerinin profilini bulabileceğiniz daima güncel ve profesyonel bir platformdur.
Ve bunlara ek olarak spa merkezleri, masaj salonlarının vermiş oldukları masaj hizmetlerinin yer aldığı sayfalara erişmeniz mümkündür.