Web sitemiz masaj terapisi hizmetleri alabileceğiniz kar amacı gütmeyen profesyonel bir platformdur. Tamamen masaj terapi hizmetleri, masaj terapistleri kapsamında ücretsiz hizmet vermekteyiz. Siz değerli İstanbul halkının hizmetine sunduğumuz bu web sitemiz ile masaj terapisti arayışlarınızı kolayca bulmanız için bir çözüm olmayı hedefledik.

Sayfalarımızda profillerini paylaştığımız tüm masaj terapistleri sertifikalıdır. Hizmet vermeye engel teşkil edebilecek herhangi belgesi eksik değildir. Devamlı olarak belirli aralıklar ile tüm terapistlerimiz hizmet kalitesi açısından denetlenmektedir.

Her ne kadar gereken denetlemeleri yapıyor olsak da sizlerin bize yapmış olduğunuz geri bildirimlerinizi muhakkak dikkate alacağız. Herhangi bir masaj terapistinin yanıltıcı bilgi verdiğini düşünüyorsanız veya farklı sebeplerden şikayete konu olabilecek bir durum söz konusuysa web sitemiz üzerinde bulunan ” Şikayet ” sayfamızdan bize mesaj atmaktan çekinmeyin.

Web sitemizi masaj sevenler ve masaj kültürünü geliştirmek isteyen insanlar için her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. Amacımız bay, bayan her bireyin gönül rahatlığı ile masaj hizmetlerini uygun koşullarda uygun terapistlerden almasını sağlamaktır.

Web sitemizde tanıtımı yapılan bütün terapistleri müşteri gözüyle değerlendirerek özenle seçiyoruz. Kriterlerimize uymayan ve uygun şekilde hizmet veremeyecek olan terapistlerin profil oluşturma isteklerini kabul etmiyoruz. Öncelik kriterimiz müşterisine saygı gösteren ve profesyonelce çalışan terapistler.

Masaj sevenler için geniş kapsamlı makaleler yayınladığımız sayfalarımızda masaja dair faydalı bilgiler bulunmaktadır. Bir çok masaj çeşitleri, kullanılan teknikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda masaj terapileri hakkında sosyalleşmenizi sağlayacak içerikleri inceleyerek kendinizi daha emin hissedebileceksiniz.

İstanbul genelinde hizmet veren masaj terapistlerini kolayca bulabilirsiniz. Detaylı olarak hazırlanan profillerde terapistin: Tanıtım yazısı, tanıtım videosu, çalışma saatleri, uyguladığı masaj çeşitleri, iletişim bilgileri vb içerikler ilgili terapist tarafından sitemizin formatına göre oluşturulmuştur. Tanıtımı yapılan terapistler bizim çalışanlarımız ve yahut ortaklarımız değildirler ve böyle bir durum mümkün olamaz.

Not: Web sitemiz “masajvakti8.com” sadece kendi URL alanları içerisinde bulunan içeriklerinden sorumludur. Başka web sitelerinden yapılan anti (negatif) çalışmalar, ve alakasız mantık dışı lanse etme çalışmalarından sorumlu değildir.