ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Fatih masöz

Fatih masöz günümüzde birçok kişi masaj yaptırma konusunda güvenilir ellerden yardım almaktadır. Gün içerisinde yaşanan sorunlar için, keyfi olarak veya ağrıların giderilmesi adına masaj işlemlerinin uygulanışı son derece yaygınlaşmış durumdadır. Özellikle günümüzde birçok spor salonu bu konuda masaj hizmeti vermeye başlamıştır.

Masaj hizmetinin verilmesiyle birlikte birçok kişi stres kontrollerini doğru bir şekilde yaparak daha verimli bir yaşama adım atmaktadır. Masaj hizmetlerinin içerisinde birçok teknik bulunmaktadır. Bu teknikleri kullanarak masaj uygulaması yaptırmanız mümkündür. Masaj uygulamalarını kendi rahat edeceğiniz şekilde ayarlamanız mümkündür.

Fatih masöz bayan hizmetlerinin içerisinde bölgesel masaj çalışmaları mevcuttur. Özellikle ağrıyan bölgeler için masaj çalışması yapılabilmektedir. Tıbbi masaj yaptıran ve ağrılarının büyük bir bölümünü bu yolla gideren birçok hasta bulunmaktadır. Vücut içerisindeki kan dolaşımının arttırılmasıyla kişiler daha iyi görünümlü bir cilt elde edebilir.

Masaj hizmetlerinin, ağrılarının giderilmesinde önemli bir rol oynamasının yanı sıra psikolojik olarak daha olumlu etki yarattığı görülmektedir. Masajın bu denli olumlu etkisiyle birlikte insanların günlük yaşamdaki pozitif olma hali artış gösterir. İnsanların gün içerisinde kendisini mutlu etmek için uyguladığı yöntemler arasında masaj gelmektedir. Masajın keyifli halinin insana geçmesiyle birlikte daha sağlıklı bir hayata adım atılabilir. Masajın birçok hastalık türünü önlemde yardımcı olduğu bilinmektedir.

Tıbbi Masaj

Tıbbi masaj, vücut içerisindeki yumuşak dokuların üzerine yapılan bir masaj türüdür. Bu masaj türünün yapılmasıyla birlikte fizyolojik ve psikolojik olarak kişi üzerinde olumlu etkiler yaratılabilmektedir. Vücudumuz her gün kendisini uykuyla birlikte yeniler. Hayata daha pozitif bakabilmek adına bu tarz adımların yapılması son derece sağlıklıdır.

Masöz fatih sayesinde tıbbi masaj hizmetini alabilirsiniz. Tıbbi masaj sayesinde vücudun yenileme özelliği harekete geçirilir. İnsanlar tıbbi masajı kendisine uygulattığı zaman kendisini huzurlu ve rahatlamış hisseder. Bu sayede vücudun kendi iyileştirme çalışmaları hızlanır. Tıbbi masaj sayesinde fiziksel kondisyonunuz korunmuş olur. Vücut içerisinde gevşeme sağlar. Kan dolaşımını uyararak hızlanmasına ön ayak olur.

Kalp ve damar sistemine son derece iyi gelir. Ayrıca sinir sisteminin üzerinde olumlu etkiler bırakabilir. Vücudunuzda ağrılar mevcutsa kendinize tıbbi masajı uygulatabilirsiniz. Bu masajı uyguladığınız zaman Endorfin hormonu harekete geçer ve kendinizi daha mutlu hissedersiniz. Tıbbi masajın ağrı azaltıcı etkisi bulunmaktadır.

Fatih masaj Bu alanda sağlıklı bir masaj yaptırmak istiyorsanız tıbbi masaj en iyi seçenektir. Bu tür masajları yaptırabilmeniz için tecrübeli masözlerden yardım almanız gerekmektedir. Tecrübeli masözlerin yaptığı masajlar sayesinde daha olumlu etkiler alabilirsiniz. Özellikle tıbbi masaj hizmeti çok ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Bu tür işlemleri ev içerisinde denememeli veya deneyim sahibi olabilmek adına daha basit bölgeler üzerinden masaja başlamanız gerekmektedir.

fatih masöz bayan
fatih masöz bayan

Tıbbi Masaj Uygulamaları

Fatih bayan masöz hizmetleri arasında yer alan tıbbi masaj hizmetlerinin alanları çok geniştir. Bu alanlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Bölgesel ağrılarınız mevcutsa tıbbi masaj desteğini alabilirsiniz. Özellikle uzun süre oturmak durumunda kalan ve sırt ağrısı çeken kişiler bu masaj alanını tercih edebilir.
  • Kaslarınızın gün içerisinde aşırı zorlanması durumunda tıbbi masaj desteği alınabilir.
  • Eklem kireçlenmeleri konusunda problem varsa tıbbi masaj desteği alınabilir.
  • Ayak ve bacak ağrısı durumunda bu destek alınabilir. Özellikle romatizma durumu mevcutsa bu destek alınabilir.
  • Selülitiniz mevcutsa Anti- Selülit tekniği uygulanabilir.
  • Baş Ağrısı olması durumunda ense ve yüz masajı uygulanabilir.
  • Skolyoz mevcutsa ve çeşitli postür bozukluklarınız varsa tıbbi masaj desteği alınabilir.
  • Uyku bozuklukları
  • Stres, kaygı bozukluğu ve depresyon gibi durumlar mevcutsa tıbbi masaj desteği alınabilir.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir