ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Ümraniye masaj salonu bilinenin aksine oldukça uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti ile siz değerli müşterilerin ziyaretine her zaman açık bulunmaktadır. Konum olarak merkezde yer alması bir diğer tercih sebeplerinden biridir. Masaj salonunda yer alan teknik ekipmanlar ve kendine has terapi yöntemleri sayesinde sektörde bilinirliğini korumaya devam edecektir.

Peki aldığınız İstanbul masaj hizmeti vücudunuzu veya canınızı acıtacak mıdır? Masaj için uygulanan basınç, aldığınız masajın türüne bağlı olarak değişecektir. Derin doku masajı, örneğin sıcak bir taş masajından daha yoğundur. Terapist başlangıçta ne bekleyeceğinizi açıklayacaktır, ancak tedavi sırasında rahatsızsanız veya baskı çok sertse masözle durumu konuşmak gerekmektedir.

Yine herhangi bir tıbbi rahatsızlık durumu varsa, hamilelik durumu varsa veya yakın zamanda bir sakatlanma geçirildiyse, seanstan önce masaj terapistine söylemeniz önemlidir. Bu şekilde tedaviyi size uyacak şekilde değiştirebilirler. Masajın tedavi edici, rahatlatıcı özelliğinden yola çıkarak ilave bir rahatsızlık durumuyla karşılaşılması hoş olmayacaktır. Unutmayın, masajın hoş bir deneyim olması gerekir, bu yüzden anın tadını çıkarın.

Ümraniye Masaj Hizmeti

Ümraniye masaj anksiyete bozukluğu genel olarak korku ve gelecek kaygısı olarak tanımlanabilir. Kişiler bazen kendilerinin veya yakınlarının sağlığından endişe duymakta bir anlamda halk arasında evham diye de bilinen psikolojik bozukluğa bürünmektedir. Tedavi yöntemi tabi ki psikolojik düzeltmeyle olacaktır.

İşte bu noktada masajın stres ve kaygı azaltıcı etkisi bu tarz rahatsızlıkları bitirici özelliğinin olmasından dolayı her insanın masaj ile iç içe olması gerektiğini göstermektedir. Ümraniye masaj alanında birçok rakibinden iyi durumda olmasından dolayı gözde yerlerden biri haline gelmiştir.

ümraniye masaj
ümraniye masaj

Bireysel Masaj Hizmeti veren Masözler

İyi bir masaj için müzik, hoş koku, sıcak havlu, bitkisel yağlar önemlidir. Masaj yapılan alanın hijyen olması, hoş ışıklarla donatılması insana huzur veren bir diğer ekipmanalardır. Masöz bu dengeyi iyi bir şekilde kuracaktır.

Yağ tedavisi şüphesiz çok önemli bir masaj ekipmanıdır. Vücudu kayganlaştırarak etkili masaj yapılmasını sağlamaktadır. Ancak şunu ifade etmek gerekir ki tüm masaj tedavilerinde yağ kullanılmaz. Keza bazı insanların alerjen rahatsızlıkları bulunmakla birlikte yağa karşı farklı rahatsızlıkları olanlarda bulunabilmektedir.

İşte bu yüzden bu konuyla ilgili endişe varsa veya herhangi bir alerji durumu varsa, seanstan önce masözle bu durumu konuşup çözümlemek gerekmektedir. Tipik olarak yağlar iki nedenle kullanılır. İlki kayganlaştırıcı olarak, elin ilk vuruşlarında ve hareketlerinde cilt üzerinde kaymaya yardımcı olur. İkincisi, aromaların solunması yoluyla gevşemeyi teşvik etmektir.

Hoş kokular insanı ferahlatan, rahatlatan şeylerden bir tanesidir ve masajlarda da hoş kokular önem arz etmektedir. Hatta bunun için tütsüde kullanılabilmektedir. Ümraniye masaj fırsatı müzik eşliğinde yapılacak masaj da etkinliğini artıracaktır. Keza müzik ruhun gıdasıdır söylemi boşa söylenmiş bir söz değildir. Masajda ruhu besleme sanatı olduğundan müzikle birlikte kullanılması etkinliği artıracaktır.

2 Yorum “Ümraniye masaj”

  • Güzel bir yorum bırakın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir