ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Mecidiyeköy masaj salonu vücudunuzun yorgunluğunu atabilecek en iyi masözleri içerisinde barındırmaktadır. Sizlerin bu konuda yapacağınız tek şey karar verip harekete geçmek olacaktır. Tamamen sizlerden gelen olumlu geri dönüşler ile kendini güçlü hissetmekte, sizlerin ziyaretini her daim en hazır bir şekilde de beklemektedir.

Mecidiyeköy masaj fırsatı vücudu ve zihni iyileştirir, canlandırır ve gevşetir. Aynı zamanda en iyi uygulamaları, çeşitli durumların semptomlarının nasıl fark edileceğini ve belirli hastaların nasıl tedavi edildiğini, örneğin hamilelikte birine masaj yapmanın güvenli olduğu, kullanılan teknikleri ve kaçınılan teknikleri de detaylandırır.

Masaj kişiye has olarak yapılmaktadır. Masaj prensibi basittir: dokunmak uyarmak demektir. Bu, dokunmanın kullanıldığı her yerde vücudun tepki verdiği anlamına gelir.

Mecidiyeköy masaj hizmeti

Mecidiyeköy masaj iş hayatının yorucu hayatından bir an olsun uzaklaşıp, rahatlamayı istemişizdir birçoğumuz. Çünkü bir noktadan sonra artık vücudun kendisi uyarı vererek yorulduğunu, dinlenmeye ihtiyacı olduğunu sessizce haykırır. İşte o an vücudun isteklerine kayıtsız kalmayıp, vücudun istediği ne ise yapmamız gerekmektedir.

Nasıl ki acıktığımızda yemek, uykumuz geldiğinde uyuyorsak, vücudumuzun dinlenmeye dolayısıyla masaja ihtiyacı olduğunda da bunu ona sağlamalıyız. Sağlıklı yaşamanın bir kuralıdır bu. Masaj, tüm vücudun rahatlamasını sağlamak için yıllardır kullanılmaktadır ve tüm ana organlara ulaşmak ve kasların, kemiklerin ve yumuşak dokuların sağlıklı kalmasına yardımcı olmaktadır.

Masaj Terapisti, masajın neden kullanıldığı ve belirli rahatsızlıklar için hangi tekniklerin kullanılacağı da dahil olmak üzere vücut için hangi şekillerde faydalı olduğu hakkında önemli bilgiler vermek için sizi vücudun anatomisinin ve sistemlerinin çeşitli bölümlerinden geçirerek başlar.

Mecidiyeköy masaj
Mecidiyeköy masaj

En İyi Masözler ile Masaj Vakti

Masaj Mecidiyeköy olarak kadromuzda yer alan masöz ya da terapistler, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli eğitimleri de tamamlayarak sizlerin ziyaretini beklemekteyiz. Bilim insanları masaj terapisinin “tamamlayıcı” tıp kavramı olduğu üzerinde iddia üretmektedir.

Gerekçe olarak masaj, iyileşmeyi hızlandırmak ve ameliyat gerektiğinde ağrıyı azaltmak için tıbbın tamamlayıcısı olarak da kullanılabildiğini göstermektedirler. Masaj, beden-zihin-ruh dengesini kolaylaştırarak vücudun kendi iyileşme güçlerinden yararlanmasını sağlar.

Doktorlardan korkan müşteriler için, sağlıklı kalmalarına yardımcı olmak için diyet, egzersiz ve diğer yaşam tarzı faktörlerinin yanı sıra yararlı bir alternatif sunar. Aktif olarak bir doktor gözetiminde olanlar için masaj, komplikasyonları en aza indirmeye ve mümkün olan en iyi sonucu sağlamaya yardımcı olur. Tamamlayıcı tıbba karşı alternatif tıbbın argümanını derinleştirmek yerine, önleme kavramını bir masaj terapisi uygulamasına koymak yararlıdır.

Cildin ve koruduğu vücut bölümlerinin değişen peyzajı nedeniyle, vücut üzerinde farklı düzeylerde temas bir dizi tepkiyi ortaya çıkarır; Ön koldaki yumuşak bir vuruş gevşemeye neden olabilir, ancak daha derin bir dokunuş, alt koldaki kan damarlarının kanı kalbe geri götürmesine veya ağrılı kaslara kan akışını uyarmasına ve derinleştirmesine yardımcı olabilir. Bunların hepsi birer alternatif tıp uygulamasının masaj üzerindeki yerini göstermektedir.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir