ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Taksim masaj uzman teknik ekibi ile eğitimlerimizi tamamlayarak, sizlere nasıl daha iyi hizmet sunarız bunun peşinde olmaktayız. Sizlerden aldığı geri dönüşler sayesinde kendimizi geliştirmekteyiz ve geliştirmeye de devam edeceğiz. Kadromuzda yer alan masöz ekibinin eğitimler alarak öğrendiği teknikler sayesinde boyun ağrısı, sırt ağrısı gibi çeşitli vücut ağrılarının hem tedavisi yapılmakta hem sizlerin metal olarak rahatlatması sağlanmaktadır.

Masaj, vücudu rahatlatmayı, canlandırmayı ve iyileştirmeyi amaçlayan bir tedavi yöntemidir. El hareketleri ile uygulamalı hareketleri ve vücuttaki yumuşak doku ve kasların hareketlendirme yöntemini kullanan masaj terapisi, iyileşmeye yardımcı olmak ve bir kişinin genel sağlığını iyileştirmek için çalışır.

Her birinin kendine göre yararları olan birçok masaj terapisi türü vardır. Artık masaj bir lüks olarak düşünülmüyor, parası ile aylık geçimini iyi kötü sağlayanlar bile tercih etmektedir. Zira sağlık her şeyden önemlidir. Tedavi, ister rahatlama, ister sporda iyileşme veya ağrı kesici olsun, herkes için mevcuttur.

Taksim Masaj Hizmetleri

Taksim masaj salonu cildin ve kasların ovalanması, yoğurulması, yuvarlanması ve bastırılması işlemlerinden oluşmaktadır. Her biri farklı köken ve amaçlara sahip birçok farklı stil vardır, ancak tedavinin temel amacı aynıdır ve bu evrenseldir, değişmez. İnsan vücudunu gevşetip, rahatlatmak ve insanın kendisini zinde hissettirme sanatıdır. Evet masaj bir sanattır ve herkes bu sanatı icra edemez. Bu sanat uzman terapistler ve masözlerin sır dolu teknikleri ile hayat bulmaktadır.

Peki nedir özelliği? Bu masaj şekli cildi ve sinir sistemini uyarmaya yardımcı olur ve bağları ve kasları esnek tutmak için çalıştırır. Süreç inanılmaz derecede rahatlatıcı olabilir ve hem duygusal hem de fiziksel stresi azaltma yeteneği ile desteklenir.

Bir diğer masaj tekniği derin doku masajı tekniğidir. İnsan kaslarının gerginliği hafifletmeye ve serbest bırakmaya yardımcı olmak için yavaş bir şekilde basınç kullanır. Genellikle boyun, sırt ve omuzlardaki kronik ağrı ve ağrıları tedavi etmek için kullanılan derin doku masajı, yoğun ama etkili bir tedavidir.

taksim masaj
taksim masaj

İstanbul Masaj Fırsatı

Neden taksim masaj fırsatı? Sizlerin bu soruya verdiği cevapları derleyecek olursak;

  • “Mekan eşsiz güzellikte ve huzur dolu bir yer, kesinlikle bir daha tercih edeceğim,”
  • “Her sabah sırt ağrısı nedeniyle yatağımdan bile kalkamazken, bir masaj sayesinde kendimi daha zinde ve daha güçlü hissediyorum,,”
  • “Masöz taksim ile kabuğumu değiştirip farklı bir bedene büründüm adeta”
  • “Masözlerin uyguladığı teknikler beni çok şaşırttı, bir çok masaj salonunda göremediğim terapi yöntemlerini burada gördüm.”

Bazı masaj türleri vardır ki tüm dünyada beğenilerek kullanılmaktadır. Bunlardan biride İsveç masajıdır. İsveç masajı dolaşımı iyileştirmek, kasları yatıştırmak ve gevşemeyi iyileştirmek için tasarlanmıştır. Bazı çok önemli teknikleri vardır ve bunların bazıları şunlardır. Okşama, yoğurma, vurma gibi teknikleridir. İsveç masajı, tipik gözümüzde canlanan bir masaj tekniğidir. Çoğu masözün en iyi bildiği tekniklerden biridir.

One comment on “Taksim masaj”

  • Güzel bir yorum bırakın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir