PROFESYONEL MASAJ TERAPİSTLERİ

Ücretsiz masaj terapisti profili oluştur.

Amacımız size Sertifikalı Profesyonel Kaliteli Eğitimli masaj hizmeti veren terapisti tanıtmak.

MASÖZLER

İstanbul masöz profillerini bu sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Tüm masözler sertifikalıdır ve masaj hizmeti vermeye engel olabilecek hiç bir belgeleri eksik değildir. Amacımız bay ve bayan tüm ziyaretçilerimizin uygun terapistlerden uygun bir ortamda hizmet almasını sağlamaktır. İstanbul genelinde bir çok ilçe ve semtten masaj terapisti bulabilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz. Masajın bir çok çeşitlerini uygulayan terapistlerimiz sayesinde günün ve yılların getirdiği yorgunluğunu 1 saatlik bir masaj terapisi ile unutup rahatlayabilirsiniz.

Neden Sertifikalı Masözler?

Web sitemizde tanıtımı yapılan tüm masözleri müşteri gözü ile seçip profil oluşturma isteklerini değerlendiriyoruz. Masaj kısmen sağlık ve alternatif sağlık alanında mesleki bir yeri vardır. Kimse sertifikasız, masaj alanında eğitim görmemiş deneyimsiz kişilerden masaj hizmeti almak istemez. Zaten bu tanımlara uymayan kişilere masöz diyemeyiz. Web sitemizi geziyorsanız ve masaj hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm bu konulara önem verdiğimiz için sizlere bizim tarafımızdan onay almış belgeleri tam olan profesyonel masaj terapistlerini tanıtıyoruz.


Sitemizde sadece masaj hizmetleri verilmektedir. Masaj haricinde herhangi bir hizmet verilmemektedir. Lütfen sadece masaj dünyası içerisinde olabilecek hizmet isteklerinde bulunun. Masaj hizmeti veren terapist ve hizmet alan kişilerinde “etik kurallara” uymasını önemle rica ediyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı “Şikayet” ve önerilerinizi ilgili sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYELER

Masaj hizmeti veren uzman terapistler
Sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde masaj tekniklerini inceleyip İstanbul içi sertifikalı ve profesyonel  masaj hizmeti veren terapistleri bulabilirsiniz.
MasajVakti
Masaj yaptırırken etik kurallar
Unutmayalım'ki hayatın her alanında insanlar ile kurulan ilişkilerde en önemli husus nezaket kurallarıdır masaj yaptırmak istediğimiz zaman kişisel hijyen bakımınızı ihmal etmeyin bu uyarıları dikkate almanız karşılığında size  seans süresince memnuniyet getirecektir.
MasajVakti
Ne istediginizi bilin
Masaj seansı almaya karar verdiğiniz zaman  istediğiniz masaj türünü önceden araştırıp bilgi sahibi olduktan sonra bunu uygulayacak bir masöz seçtin ve randevu isteyin.
MasajVakti

BLOG