ÖNE ÇIKAN BAZI MASÖZ TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

İstanbul evde masaj hizmetleri sayesinde sizler de evinizin rahatlığında masaj ve masöz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bilindiği gibi masaj yaptırmak günümüzün gerekliliklerinden biri haline geldi. Bilimsel ve tıbbi çalışmalar da bunu kanıtlar nitelikte karşımıza çıkıyor.

Bu hizmetlerden yararlanan kişiler de daha rahat ve daha kontrollü bir şekilde istedikleri sonuçları alabiliyorlar. Oldukça popüler olan kendi yerinizde masaj hizmetini artık herkes denemek istiyor. Günümüz dünyasında mesleki, bedensel ve zihinsel yorgunluklar ile karşılaşıyoruz.

Böyle durumlara bir masaj yaptırmak isteyebiliriz. Masözün veya bir spa merkezine gitmek size zor geliyorsa bir terapist ile anlaşma yaparak kendi evinizin rahatlığında güzel ve keyifli geçen bir hizmet almak mümkün oluyor.

Bu hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bir başka husus terapistinizi iyi seçmelisiniz. Uygulatmak istediğiniz masaj terapisini araştırmanızı tavsiye ederiz. Bazı masözler belirli teknik ve birikime sahip olduklarından her masajı yapmayabilir veya tercih etmeyebilir.

Ön bilgi alırken detaylı olarak yapılacak olan işlemler hakkında ortaklaşa karar verilmelidir. Bilindiği üzere insanların ruhen yaşamış oldukları birçok sıkıntıyı insanları problemlerle karşı karşıya bırakıyor. Yaşanılan problemler ise hayatta karar verme, yürüme gibi birçok konuda sizlere olumsuz etkiler verebiliyor.

İş hayatında yaşanan sıkıntılar ya da özel hayatında yaşanan sıkıntılar aslında burada bunalım ve buhran durumlarından dolayı karşımıza çıkıyor. Özetle bitirmek gerekirse masaj hizmetleri kapsamında size en iyi hizmet verecek olan masözü bulun ve detaylı sorular sorun. Masaj terapisinden faydalı ayrılmak istiyorsanız bunlar bizler için çok önemlidir.

evde masaj
evde masaj

İstanbul Evde Masaj Hizmeti

İstanbul evde masaj yaptıracağınız zamanda yine masajın gerekliliklerinden olarak loş bir ışık ortamı tercih edilmelidir. Ayrıca masöz ile konuşmak da masaj öncesinde sizlerin rahatlaması açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Masöze yapacağı masaj hizmeti ile ilgili vücudunuz hakkında bilgi vermeniz masajın daha rahat bir bir şekilde gerçekleştirilmesi için önem arz etmektedir. Ayrıca masöz ile görüşerek vücudunuzla herhangi bir kıyafet bırakmayacak şekilde masaja girmeniz sizlerin bu masaj hizmetinden daha rahat çıkmanızı sağlayacaktır.

Özellikle ilk kez masaj yaptırıyorsanız direkt etkiler için bunları göz önünde bulundurmanız sizleri de rahatlatacaktır. Bunları bilenler artık masaj terapileri sayesinde daha rahat ve daha başarılı sonuçlar alabiliyor. İstanbul masöz bayan hizmetlerinden yararlanan kişiler, masaj yapılırken bunun yanı sıra aslında tıbbi bir işlem de yaptırmış oluyor.

Sonuç itibarıyla masaj, basit görülecek bir terapi sistemi değil. Vücudun tamamen çalışmasını sağlayan, daha zinde ve daha güçlü olması fırsatı olarak sunan bir terapi sistemi olarak biliniyor. Bunları bilen kişiler spor dünyasından iş dünyasına, siyasetten sanat dünyasına kadar herkes bu hizmetlerden yararlanıyor.

Daha proaktif sonuçlar almaya çalışıyor. Masözler bu konularda hizmet verirken çeşitli eğitimler alıyor. Az önce de bahsettiğimiz gibi basit bir olgu olmayan bu hizmetin sunulması için belirli bir eğitime ihtiyaç duyuluyor.

Düzenli olarak yaptıracağınız masajlar sayesinde yalnız eklem ya da kas ağrılarından kurtulmayacaksınız. Bunun yanında solunum ya da sindirim sisteminde yaşanan birçok sorun da ortadan kalkacak. Vücudunuzdaki rahatsızlıklardan kurtulmak adına sitemize giriş yapmanız ve masöz aramanızı gerçekleştirmeniz yeterli.

2024 Evde Masaj Hizmetleri Fiyatları Nedir?

Evde masaj hizmetleri fiyatlarını araştıran bir çok ziyaretçinin kafası karışmış durumda. Sürekli aşina olduğumuz fakat tam olarak anlamını ve ücretlerini bilmediğimiz bu hizmetin bedeli ne kadardır. Belirli bir fiyat olmamakla beraber alacağımız masaj türü, seans süresi, kendi yerimizin lokasyonu gibi etkenler fiyatı belirleyecektir.

2024 yılı evde alınan masaj hizmetinin fiyatları merak ediliyor. Her sene olan enflasyon farkı ile artan maliyet oranları baz alınınca fiyatlar değişim gösterebiliyor. Her meslekte olduğu gibi masaj terapistleri bu konuda belirli oranda zam yapabilir.

Sektör araştırmalarımızdan dolayı örnek olarak ortalama fiyat vermek gerekirse yanıtlayalım. 60 dakikalık evde masaj hizmeti bedeli 1000 TL ve 1500 TL aralığında değişebilmektedir. Hizmet için herhangi bir masaj terapistinden bilgi aldığınızda masöz sizin yerinize gelmek için ulaşım bedeli isteyebilir.

Evde Masaj Hizmetleri İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kendi yerinizde masaj hizmetleri kapsamında bizlere sıkça iletmiş olduğunuz soruları bu başlık altında cevapladık. Doğru hizmeti almanız için bu soruları okumanızı tavsiye ederiz:

Evde masaj nedir?

Müşterinin masaj salonu veya herhangi bir masaj merkezinin aksine kendi evinde alacağı masaj hizmetidir.

Evde masaj nasıl yapılır?

Bu hizmeti verecek olan masaj terapisti ile anlaşma sağladıktan sonra randevu zamanı oluşturulur ve vakit geldiğinde kendi yerinizde masaj uygulanır.

Evde masaj yağı nasıl yapılır?

Evde masaj yağı yapmak için öncelikle masaj için uygun olan yağları araştırdıktan kendi zevkinize göre karışımlar yaparak uygun bir yağ elde edebilirsiniz.

Evde masaj yapan masöz nasıl bulurum?

Evde masaj hizmeti veren terapistin profil açılamasında sizin yerinizde hizmet veriyorum yazılmışsa detay için bilgi alabilirsiniz.

Evde masaj fiyatları ne kadar?

Bu sorunun cevabı oldukça değişkendir masaj çeşitleri, hizmet süresi, evinizin terapiste uzaklığı gibi etkenler fiyatları sabit yapmayacaktır.

Evde masaj için belirli bir şart varmı?

Her terapisttin verdiği masaj hizmeti çeşitliliği farklı olduğu gibi sizlere farklı şartlar belirtebilir.

Eviniz rahatlığında masaj hizmetleri alabilirsiniz kafanıza takılan sorulara en net cevabı ilgili masözler verecektir. Masaj hizmetlerinde fiziksel ve ruhsal rahatlığın yanı sıra fiziksel olarak belirli rahatsızlıkların tedavisi içinde kullanılır. Bu nedenle herhangi bir özel bir sağlık sorununuz olduğu taktirde bunu belirtmeniz sizler için faydalı olacaktır.

Evde Masaj Hizmetlerinden Nasıl Yararlanılır?

Evde masaj hizmetlerini sunan kişiler öncelikli olarak belirli bir eğitimden geçiyor. Bu eğitim süreci uzman masözler tarafından sunuluyor. Bu eğitim sürecinde herhangi bir sıkıntı olmaması adına eğitim veren kişiler, detaylı şekilde bu eğitim sistemleri hakkında bilgiler sunuyor.

Masaj terapileri gün geçtikçe gelişen ve değişen bir sistem ile sizlerle buluşturuyor. Aslında 3000 yılı aşkın süredir tüm dünyada insanların fiziken ve ruhen rahatlamak için tercih ettikleri bir sistem. Günümüzde de insanların sıklıkla bu sistemlerden yararlandığını artık hepimiz biliyoruz.

Bu yüzden yapılacak olan her şeyin çok büyük bir dikkatle ve özenle yapılması gerekiyor. Masaj terapileri sunan kişiler bu eğitim süreçlerinden geçerken aynı zamanda da eğitimin A’dan Z’ye komplike şekilde sunulmasını sağlıyorlar.Eğitim sürecini başarı ile bitiren kişiler, sertifika hakkına sahip oluyor.

İstanbul masöz konusunda sizler de bir hizmet alacağınız zaman özellikle sertifikalı işlerin dikkat etmeniz gerekiyor. Evde masöz ile masaj yaptırmak istediğinizde sizler de bize ulaşabiliyor ve uzman ekiplerimizden bu konuda destek alabiliyorsunuz.

evde masaj
evde masaj

Son olarak:

Evinizde masaj konusunda değerlendirmede sertifika büyük bir önem arz etmektedir. Bu konularda aklınızda soru işareti kalmaması ve daha profesyonel geri dönüşler alabilmeniz için bize ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz evde masaj konusunda sizlerin istemiş olduğunuz işlemler doğrultusunda yönlendirmeler yapacaklar.

Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda masözlerimiz, sizlerin daha rahat ve komplike şekilde bu hizmetten yararlanmanızı sağlayacaktır. Böylece siz de aklınızda herhangi bir soru işareti olmadan bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

12 Yorum “Evde masaj hizmeti”

 • Merhaba, Evde masaj hizmeti için bir çok masaj terapisti ile iletişime geçtim fakat sizin sitenizde gerçek anlamda profesyonel ve beklentime uygun masöz buldum çok teşekkür ederim iyi çalışmalar.

 • 2 senedir düzenli bir şekilde web sitenizdeki terapistlerden evde masaj hizmeti alıyorum çok pratik ve konforlu oluyor emekleriniz için teşekkür ederim.

 • Kartal sahile yakın oturuyorum Evde masaj hizmeti almak istiyorum bölgeye yakın olan Terapistler ulaşabilir.

 • Merhaba
  Pendik bölgesinde yaşamaktayım. Evde masaj yapan terapistler arkadaşlar bana ulaşsın lütfen.

 • Merhaba
  Avrupa yakası sarıyer ilçesindeyim.
  Evimde masaj hizmeyi almak istiyorum. Bolgeye yakın olan terapistiniz mevcut mu?

 • Öncelikle böylesine güzel ve mantıklı masaj sistemini bizlere sunduğunuz için teşekkür ederim. Ben genelde kendi evimde masaj yaptırma taraftarıyım kendimi en iyi ve rahat hissettiğim yer evimdir. Sitenizden bir çok masaj terapistinden hizmet aldım ve genel olarak yorumlamam gerekirse tam anlamı ile beklentilerimi karşılıyor. Bir Spa dan daha fazlası, bir masaj kültürünün çok yakınında hissediyorum kendimi… Sevgilerle Adil Sarıalioğlu.

 • Merhabalar akşam saatlerinde evimde bana masaj uygulayacak sertifikalı bir masöz arıyorum.

 • Merhaba anadolu yakasında evimde masaj hizmeti veren masöz arıyorum yardımcı olabilirmisiniz.

 • Ben sadece kendi yerimde masaj hizmeti alma taraftarıyım sitenizde bir kaç terapist den devamlı masaj hizmeti alıyorum ve oldukça memnunum.

 • Alkent 2000 vilları yakınında evim evde masaj hizmeti alacağım masözlere ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

 • Güzel bir yorum bırakın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir