ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Kadıköy masaj kapsamında profili paylaşılan terapistler alanında verdiği kaliteli hizmetleri ile çoğu insanın vazgeçilmezi olmuştur. Uzman masözler müşterilerin taleplerine ve ihtiyaçlarına en doğru ve uygun şekilde cevap vermekte, bunu yaparken saygınlığı da tüm çevrelerce de kabul ettirmiştir. Ağrınızın veya gerginliğinizin kaynağını belirlemeye ve onu sakinleştirici ve rahatlatıcı bir ortamda etkili bir şekilde tedavi etmeye çalışmaktadır.

Amaç tamamen müşteri memnuniyetidir. Bunun yanında masajın tedavi edici bir diğer rahatsızlıkları bel ağrısı, boyun ve omuz gerginliği, sporla ilgili sakatlanmalar, bilgisayar başında çalışanların yaşadığı rahatsızlıklarla, kronik baş ağrısı, stres veya diğer birçok rahatsızlık olan herkese, sağlıklı olma yolunda her daim yardımcı olmaktadır.

Kadıköy Masaj Salonu Hizmeti

Kadıköy masaj salonu hizmeti olarak sizlere bildirdiğimiz tavsiyeler neticesinde aldığınız terapi bu hayatta sahip olduğumuz en kıymetli şeylerin en başında gelmektedir. Öyle ki sağlık dışında hiçbir şeyin kıymeti bulunmamaktadır. Dolayısıyla bize bahşedilen bu vücudu sağlıklı bir şekilde taşıyabilmemiz için bazı şeylere dikkat etmemiz gerekmektedir.

Bunlardan bir tanesi de vücudun ve ruhun masaj ile terapi edilmesidir. Masaj Kadıköy insan ruhunu tedavi etme gayesini uzman masöz ve terapistler yardımıyla en iyi şekilde yapmaktadır. Masözler ve masaj terapistleri eğitim alarak hak kazandıkları sertifikalar ile öğrendikleri teknikleri müşterilerine en doğru bir biçimde uygulayarak adeta müşterilere bağımlılık yapmaktadır.

kadıköy masaj
kadıköy masaj

Masaj Terapisti neler yapar?

Masaj terapisi; masözün, sağlığı ve ruhu tedavi etmek için elleri yardımıyla vücudun yumuşak dokularına dokunuşla tedavi eden ve bu yeteneği eğitimle elde eden bir alandır. Masaj terapisti çeşitli farklı masaj tekniklerini kullanarak hizmetini gerçekleştirmektedir. Kullanılan bu tekniklerle masöz, kaslara, bağ dokularına baskı yaparak tedavisini gerçekleştirir.

Masaj stresi ve kaygıyı azaltmakla birlikte, vücut ağrılarının tedavi edilmesine yardımcı olarak, vücuda dinginlik kazandırabilmektedir.
Masaj, esas olarak masaj salonları veya spa tarafından sunulan tamamlayıcı veya doğal bir terapi olarak düşünülmektedir. Zira hastaneler, insanların kronik ağrı gibi hastalıklarla başa çıkmalarına yardımcı olmak için giderek daha fazla masaj terapisi sunmaktadır. Peki masaj tedavisi neleri içerir?

Teknikleri nelerdir?

Kadıköy masaj salonu üzerinde masaj yaptırmadan önce bol su içtiğinizden ve masajdan önce çok erken yemek yemediğiniz den emin olun. Randevuya gitmeniz için kendinize bolca zaman ayırmaya çalışın, böylece rahatlamanız daha kolay olacaktır.

Masaj terapisti, sağlık geçmişiniz ve yaşadığınız sorunlar hakkında sizinle konuşacağından onlara varsa hastalıkları yahut sahip olduğunuz herhangi bir rahatsızlığı veya aldığınız ilaçları anlatmanız gerekmektedir. Terapistiniz size nasıl bir tedavi yöntemi uygulayacağına bu aşamada karar verecektir.

Stres, gerginlik veya ağrı yaşayan insanlar, hastalık geçiren kişiler ve bakım masajına ihtiyaç duyan kişileri tedavi etmek amacıyla faaliyet göstermekteyiz. Masaj terapistimiz veya masözün anatomi ve fizyoloji konusunda ayrıntılı bir anlayışa sahiptir ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir seans hazırlayarak, rahatsızlık yaşayan bölgelere ve rahatlamaya da hastalığınıza iyi gelecek diğer alanlara odaklanacaktır.

3 Yorum “Kadıköy masaj”

  • Merhaba kadıköy de güzel bir mekan arıyorum düzenli masaj yaptıran biriyim bana ulaşırmısınız.

  • Güzel bir yorum bırakın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir