ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Masöz bayan terapistlerin verdikleri masaj hizmetleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve kendiniz için bir masaj hizmeti alabilirsiniz. Günümüzde birçok kişi bu hizmetlerden faydalanıyor. Sonuç itibariyle, hepimiz farklı sebeplerle problemler yaşayabiliyoruz. Yaşamış olduğunuz her olay daha büyük bir sorunların de habercisi oluyor.

Sonuç itibariyle yaşadığınız her olumsuz olaydan kurtulmaya çalıştığımızda birçok rahatsızlıklar sizin karşınıza çıkabiliyor. Yaşanılanlar üst üste geldikçe insanların bunalım ve buhran sıkıntıları da meydana çıkabiliyor. Bunların hepsinden kurtulmak isteyenler farklı seçeneklerle bunun üstesinden gelmeye çalışıyorlar.

Profesyonel masaj platformu olan web sitemiz üzerinde paylaşmış olduğumuz terapistler alanında başarı yakalamış eğitim görmüş kişilerdir. Bu nedenle herhangi bir masaj hizmeti almak için bir terapist ile iletişime geçmekten çekinmenizi bildirmek isteriz. Sizlerin geri bildirimler ile bize iletmiş olduğunuz olumlu mesajlardan bunu çok net anlıyoruz.

Uzman Masöz Bayan Terapistler

Masaj hizmeti alırken uzman masöz bayan terapistler genel anlamda bir terapi olarak insanlara rahatlatıyor ve çok daha huzurlu bir havaya doğru götürebiliyor. İstanbul masaj hizmetleri sizlerin çok daha rahatlamanızı sağlar. İnsan bunalım halindeyken daha büyük kararlarda istemese de yanlışların içerisine doğru gitmektedir.

Bunların hepsinden kurtulan insanlar, çok daha başarılı ve çok daha rahat şekilde sonuçlar elde edebilirler. Problemler, insanlara çok daha büyük problemlerin kapısını açabilir. Kaliteli masöz ve doğru hizmetler, her zaman için sizlere sunulmalı ve çok daha başarılı bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

İnsanların da tüm terapilerden yararlanırken dikkat etmesi gereken noktalar da bulunmaktadır. Masaj genel anlamda bir terapi olduğu için yapacak olan kişilerin de sertifikalara ihtiyaçları vardır. Ülkemizde de bu süreçlerde bu sertifikasyon işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Sertifika işlemleri için öncelikli olarak başvurular yapılır ve buna göre uzmanlar belirli süreçlerde eğitimler verir. Bu eğitimleri başarı ile tamamlayanlar gerekli sertifikalara kazanma hakkı sahibi olurlar.

Masözler hakkında sıkça sorulan sorulardan bazılarını sizler için hazırlayıp cevapladık:

Masöz ne demek?

Masöz belirli eğitimler almış, hali hazırda masaj terapisti olan bayanlara kullanılan mesleki bir terimdir.

Masöz ne iş yapar?

Masözler gerekli ortam sağlanmış masaj salonu, spa merkezi gibi yerlerde bireylere çeşitli masaj hizmeti uygularlar.

Masöz sertifikası nasıl alınır?

Masaj terapisti masöz olmak için milli eğitim bakanlığına bağlı mesleki kurumlar aracılığı ile gerekli eğitimlerden geçtikten sonra sertifika alınır.

Masöz bayan
Masöz bayan

Masaj Hizmetleri Nasıl Sunulur?

Masaj hizmetleri için herkesin farklı sunum şekli olabilir. Genel anlamda loş bir ortamda sunulması, doğru masaj yağlarının seçilmesi, masözlerin kullanacağı teknik işlemler çok büyük önem arz etmektedir. Böyle loş bir ortamda olması genel anlamda masajın daha başarılı olmasını sağlar. İnsan ışıklı ortamlarda genel anlamda rahat nefes alamayabilir. Sonuç itibariyle gözü daha fazla yorulurken daha fazla beyin çalışmasını bir durum ortaya çıkacaktır.

Bu yüzden masözler ağırlıklı olarak loş bir ışık altında işlem gerçekleştirmektedirler. Bunun yanı sıra yine dikkat edilen en önemli noktalardan bir tanesi kullanılacak olan masaj yağlarıdır. Örneğin bir aromaterapi masajı hizmeti gerçekleştirilecekse bu noktada profesyonel bir hizmet alınması gerekmektedir.

Masöz hizmetlerini sunan kişilerin özellikle bu sertifikalara sahip olması ve sertifikalarla bu işlemleri gerçekleştirmesi sizler için bu anlamda önemlidir. İşlemlerinizi gerçekleştiren kişi, birçok konuda eğitimler alır. Eğitimler aslında kullanılacak olan tekniklerin geliştirilmesi ve insan fizyolojisi hakkında bilgi alınması için önemlidir.

Örnek olarak bu videoda bir masaj terapisti masözün nasıl masaj tekniklerini kullandığını izleyebilirsiniz:


Masöz İlanları Arasında Seçim

Masözler arasında seçim yapmak bazen ciddi anlamda zor olabilmektedir bu nedenle çok dikkatli şekilde hareket etmelidir. Günümüzde elbette internet üzerinden bu tip ilanlara rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Masözleri ulaşacak olan kişiler, kesinlikle sertifika sahibi olup olmadığı konusunda bilgi almalıdır.

Sertifikasyon işlemleri az önce de bahsettiğimiz ile teferruatlı şekilde yapılır ve bu konuda sertifika alanlar konusunda deneyimli ve profesyonel bir şekilde hizmet edebilirler. Bu yüzden işlemleri gerçekleştiren kişiler bu tip noktalarda daha rahat ve kontrollü bir şekilde sizlere sonuç sunabilirler.

Hiçbir zaman masöz ilanları arasında arama yaparken direkt olarak sonuç da gitmemektedir. Sertifika ve deneyim işlemleri çok büyük gerekliliklerdir. İnsan vücudunda belirli lifler ve kaslar zedelenmemesi zarar vermemesi gerekmektedir. Bu yüzden yapılacak olan her şeyin çok dikkatli şekilde gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir.

Fizyoloji açısından insanın liflerine zarar vermemesi kasların zarar görmemesi hatta bilakis daha güçlü hale gelmesi gerekmektedir. Örneğin spor masajında kaslarının güçlenmesi ve vücudun direncinin artması açısından birçok şey kullanılabilir.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir