ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Bostancı masaj salonu siz müşterilerimizin teveccühüne layık bir şekilde hizmet faaliyetini en iyi şekilde sürdürmektedir. İnsan ihtiyaçlarına cevap verme gayemizden bir an bile sapmayarak, hizmetimize kalitemizi artırarak devam etmekteyiz. İnsan sağlığına olumlu yönde dokunuyoruz. İnsanların ruhen ve bedenen kendilerini yorgun, bitkin hissettikleri bir zamanda verdiğimiz masaj hizmeti ile bu sıkıntıdan kurtarmaktayız. Masaj gücünü siz değerli müşterilerin olumlu geri dönüş ve referanslarından almaktadır.

Bostancı masaj hizmeti

Neden masaj yaptırmalıyız? Masaj vücut üzerinde tedavi edici bir etkiye sahiptir ve kas, sinir ve dolaşım sistemlerine etki ederek sağlığı ve zindeliği korumaya yardım eder. Hatta vücudun kas ağrıları, stres, baş ağrısı gibi rahatsızlıklarının da tedavisine yardımcı olma özelliği bulunmaktadır.

Bostancı masaj kurmuş olduğu masöz ve terapist ekibiyle ve uyguladığı tekniklerle sağlıklı ve huzurlu yaşam konusunda rehber konumuna gelerek siz müşterilerin ziyaretini beklemekte, sizlere hizmet sunmanın heyecanını her daim yaşamaktadır.

Masaj terapisinin uzun vadeli faydaları hafife alınmamalıdır. Sağlıklı kan dolaşımı, sürekli olarak masaj terapisi almanın bir sonucu olarak vücutta iyileştirici etkilere neden olmaktadır. Vücudun ağrıyan ya da sakatlanan kasının tedavisinin kısa sürede tamamlaması o bölgede oluşacak temiz kan dolaşımını düzene sokmakla sağlanmaktadır.

Bunun nedeni, masajın doğru dolaşımın, iyileşmeyi desteklemek için ihtiyaç duydukları zengin kan kaynağını sert, gergin ve ağrılı kaslara getirmesi ve bu kasların tedavisini hızlandırmasına yardımcı olmaktadır.

bostancı masaj
bostancı masaj

Masaj ile Ruhunuza bir dokunuş

Bostancı masaj salonu iyileştirilmiş dolaşım, kanı vücudun ağrılı ve sıkışık bölgelerinden geçiren uygulamalı basıncın bir ürünüdür. Masajın sıkma, bükme ve çekme hareketi de bazı zararlı asitleri de vücudumuzda yer alan kas dokularından uzaklaştırır. Bu da yine, daha düşük kan basıncı seviyeleri ve iyileştirilmiş genel vücut işlevi ile sonuçlanır.

Yüksek düzeyde stres yaşayan bireylerin hastalıklara ve ağrılara karşı daha savunmasız olduğu bilinen bir gerçektir. Lakin stres, uyku bozuklukları ve yetersiz beslenmeyle birleştiğinde, vücudun bağışıklık sistemi daha savunmasız hale gelir. Kendini virüslere, enfeksiyonlara ve bakterilere karşı doğal olarak koruma yeteneği büyük ölçüde azalır.

Peki bağışıklığımızı daha güçlü hale getirmek için ne yapmalıyız? Düzenli masaj seansları yalnızca stresi azaltmaya yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda bağışıklık sisteminin virüslerle ve enfeksiyonlarla savaşmak için doğal yeteneğini de artırdığını ve vücudun beslenme yeteneğini geliştirdiğini söyleyebiliriz. Masaj ayrıca egzersiz programlarını da tamamlar; egzersiz vücudu güçlü tuttuğundan, düzenli masaj terapisi bağışıklık sisteminin dayanıklı kalmasına yardımcı olabilir.

Masaj Bostancı sağlığınızı kontrol altına almak için ihtiyacınız olan tüm araçları size sağlamaya hazır, özel ve bilgili bir ekibe sahiptir. İster masaj terapistlerimizden birinin masajına, ister terapistlerimizden birinden spa merkezimizde ya da masaj salonumuzda karşılıklı değerlendirme ile özel bir egzersiz programına ihtiyacınız olunması durumunda, yardım etmek için daima buradayız.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir