ÖNE ÇIKAN TERAPİSTLER

  Tüm Masözleri görmek için tıkla

Anadolu yakası masöz bayan ilanlarına sitemiz üzerinden erişim sağlayabilir ve sizde mükemmel bir masaj hizmeti alabilirsiniz. İlgililer internette yayınlanan masöz ilanlarını inceleyerek söz konusu hizmetlerden faydalanabilir. Randevu almak için internet dışında telefon ve WhatsApp üzerinden iletişime geçmek mümkündür.

Söz konusu hizmetler Anadolu yakasındaki tüm ilçeleri kapsıyor. Aynı zamanda Avrupa yakasında yaşayan kişiler için ayrı bir kategori mevcuttur. Birçok farklı masaj türü alanında uzman ve deneyimli terapistler tarafından yapılmaktadır.

Masözler tarafından sunulan masaj hizmetleri için her zaman akılda kalacak kadar profesyonel olmalıdır. Bir çok nedenden dolayı masaj yaptırmak isteyebiliriz. Örnek olarak yaptığımız spordan kaynaklı vücudumuzda kasılmalar, ağrılar olabilir. Yine benzeri durumlardan dolayı masaj yaptırmak istediğimizde seçeceğimiz masözün beklentilerimizi tam olarak karşılamasını beklemeliyiz. Sitemizde profilleri bulunan masaj terapistleri bahsi geçen yakada uzun yıllar bilinçli hizmet veren masözlerdir.

Anadolu yakasında bulunan masöz terapistler her zaman başarılı!

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI BENİMSEMİŞ OLAN TERAPİSTLER SİZLERİN VERİMLİ MASAJ HİZMETİ ALMANIZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR.

Anadolu Yakası Masöz İlanları

Masajı yaptırmak isteyenler Anadolu yakası masöz bayan ilanlarına göz atabilir. Her masözün birden fazla fotoğrafı da bu ilanlarda yer alıyor. Aynı zamanda yakın zamanda ilan vermiş terapistlerin yanında ”yeni” ibaresi bulunmaktadır. Fotoğrafın üstüne tıklanarak profillere gidilebilir. Masöz profillerinin üst kısmında kısa bir tanıtım yazısı bulunuyor. Bu yazıda geçmiş masaj tecrübeleri, ve isim gibi temel bilgiler yer almaktadır.

Masöz profillerinin alt kısmında ise uzmanı oldukları ve aktif olarak uyguladıkları masaj türlerini yazıyor. Onlarca farklı masöz profili, kişilere farklı seçenekler sunmaktadır. Kararını veren kişiler Anadolu yakası masöz ilanları profillerine yorum yazabilir ve randevu talebinde bulunabilir. Yorumlara müsait olma durumlarına en geç 24 saat içerisinde geri dönüş yapılır.

anadolu yakası masöz
anadolu yakası masöz

Anadolu Yakası Masaj Hizmeti

Anadolu yakasında profesyonel kademe sunulan ilk masaj seçenekleri arasında sıklıkla tercih edilen aromaterapi masajı gelmektedir. Fiziksel sağlığa birçok açıdan fayda sağlanan bu özel spa türü kişilerin psikolojik yönden rahatlamasını da sağlıyor.

Tamamen bitki özlerinden oluşmuş aromalı kremler Anadolu bayan masöz ve terapistleri tarafından tüm eklemlere uygulanır. Mevcut seçenekler arasında birçok ithal yağ da bulunuyor. Müşteriler istedikleri ya da kokusunu beğendikleri yağ ve kremleri seçme avantajına sahipler.

En çok tercih edilen kremlerin başında ise badem ve ay çiçek yağı gelmektedir. Dinlendirici etkiye de sahip olan bu kremler eklem ve kas ağrılarının çok daha kısa bir zaman içerisinde geçmesini sağlıyor. Özel işlemlerden geçirilerek damıtılan Hindistan cevizi yapı da bu masaj salonlarındaki kategorilerde mevcuttur. Masöz Anadolu yakası numaraları aranarak masaj fiyatları hakkında detaylı bilgiler alınabilir.

Masaj Hizmetlerinde Sunulan Diğer Seçenekler

İstanbul’un anadolu yakası masöz ilanlarda onlarca farklı masaj alternatifini incelemek ve masöz seçiminde bulunmak mümkündür. Sunulan masaj seçenekleri hem erkekler hem de kadınlara yöneliktir.

1- Hamile Masajı: Gebelik sürecini çok daha rahat ve ağrısız geçirmek isteyen kadınlara özel olarak yapılan masajdır. Bu alanda özel eğitim görmüş ve sertifikalı terapistler tarafından yapıldığı için tamamen güvenlidir. Hamileliğin son dönemlerine kadar düzenli aralıklarla uygulanabilir. Normal doğum gerçekleştirecek olan kişilerin esneklik kazanmasını da sağlar.

2- Sıcaktaş Masajı: Sadece bu masajın uygulanması için seçilmiş özel taşlarla yapılan son derece etkili bir terapi yöntemidir. Tecrübeli masözler tarafından ısıtılan taşlar vücudun çeşitli bölgelerine yerleştirilir. Romatizma ve eklem ağrısı çeken kişiler randevu talebinde bulunarak bu yöndeki şikayetlerinden kısa bir sürede kurtulabilir.

3- Kese Köpük Masajı: Hamamlarda sıklıkla yapılan kese köpük masajı da mevcut ilanlarda sunulan hizmetler arasındadır. Diğer tüm masaj seçeneklerinde olduğu gibi telefon ve internet üzerinden randevu alınabilir.

Derin Doku Masajı ve Fiyatları

Kronik ağrıların tedavisinde alternatif bir terapi olarak yapılan derin doku masajı Anadolu yakası masöz adresleri ilanlarında sunulan bir diğer seçenektir. Bu alandaki deneyimleri 1 – 10 yıl arasında değişen terapistler İstanbul’un her iki yakasında da hizmet veriyor. Profillere tıklanarak fiyat almak mümkündür. Farklı masözlerden alınan fiyat teklifi alan müşteriler karşılaştırma yaparak kendileri için en uygun seçeneği değerlendirebilirler.

En başta sırt ve bel ağrısı çeken herkes derin doku masajı yaptırarak ağrılarından kurtulabilir. Sürekli masa ve bilgisayar başında oturanlarda meydana gelen kronik ağrıların azalmasında etkilidir. Profesyonel masözlerin yaptığı bu masajların süresi ise 40 dakika ile 1 saat arasında değişkenlik gösterebilir. Kaygı ve stres bozuklukları bulunan bireyler de derin doku masajı yaptırarak manevi açıdan rahatlayabilirler.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir